preskoči na sadržaj

Gimnazija Pula

Školska godina 2013-2014
2012./2013.

 

Natjecanje - kros/mali nogomet

 

Natjecanje u krosu  za djevojke i mladiće održano je 13. ožujka 2013. godine u vremenu od 8:00 do 16:30 sati, a domaćin je bila Strukovna škola Eugena Kumičića  iz Rovinja. U kategoriji osam nastupilo je jedanaest, u kategoriji dječaka sedam ŠŠD-a.  Koordinator natjecanja bio je Emil Nimčević, prof. 

Gimnazijalac Pula - 3.mjesto - mladići

Gimnazijalac Pula - 3.mjesto - djevojke

 

Natjecanje u malom nogometu za mladiće održano je 12. ožujka 2013. godine u vremenu od 8:00 do 16:30 sati, a domaćin je bila Gospodarska škola  iz Buja.  Nastupilo je sedam ŠŠD-a.  Koordinator natjecanja bio je Zdenko Gospić, prof.

tablica rezultata 

 
 
Izvješća sa sportskih natjecanja školske godine 2011./2o12.

Učenici i učenice su se natjecali u sljedecim disciplinama:

  1. Odbojka (učenice)
  2. Odbojka (učenici)
  3. Košarka (učenice)
  4. Košarka (učenici)

Odbojka - učenice

Izborile su 2.mjesto na Gradskom natjecanju u mjesecu veljači, plasirale se na Županijsko natjecanje u Rovinju koje je održano početkom ožujka.

Učenice su izborile 2.mj na Županijskom natjecanju.

 

Nastupale su: 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Margo Milekić
  • Nika Todorović
  • Vanessa Carta
  • Nikolina Andjelković
  • Dorotea Ćosić
  • Dora Pliško                          
  • Elena Barić
  • Petra Mišković
  • Iva Zgrablić
  • Doris Paić
  • Ana Gortan

Odbojka - učenici

Izborili su direktan  nastup na Županijskom natjecanju u Rovinju početkom ožujka jer Gradsko natjecanje nije bilo održano. Učenici su zauzeli 4. mjesto na Županijskom natjecanju.

 

Nastupali su:

1.Filip Šain

2.Andrea Gadžić

3.Danijel Banko

4.Ivan Piton

5.Jure Cicvarić

6.Toni Mohorović

7.Danijel Starčević

8.Dario Vidović

9.Gianluca Starčić

10.Angelo Kolveši

 

Košarka - učenice

Izborile su 1. mjesto na Gradskom natjecanju održanom u Puli početkom mjeseca veljače, te su se plasirale na Županjsko natjecanje krajem veljače u Pazinu. Učenice su zauzele 2.mjesto na Županjskom natjecanju.

 

Nastupale su:

1.Lara Bolković

2.Eva Paris

3.Dorotea Ćosić

4.Nikolina Stjepanović

5.Ivona Dučić                                                                                             

6.Ela Barić                              

7.Josipa Radetić

8.Ana Mikelić

 

Košarka - učenici

Ove godine nastupile su dvije gimnazijske  ekipe: Gimnazija 1 i  Gimnazija 2.

Gimnazija 2

Učenici se nisu uspjeli plasirati na Županijsko natjecanje. Osvojili su 6.mjesto.

Gimnazija 1

Izborili su 1.mjesto na Gradskom natjecanju u Puli početkom mjeseca veljače, plasirali su se na Županijsko natjecanje u Pazinu krajem mjeseca veljače,gdje su  osvojili 1.mjesto i plasirali se na međužupanijsko natjecanje koje je održano sredinom mjeseca travnja u Otočcu.

Učenici su osvojili 2.mjesto na međužupanijskom natjecanju.

Natjecatelji:

1.Luka Kajić

2.Dario Vidović

3.Aljosa Konjević

4.Marin Vinko

5.Matija Dadić

6.Dinko Mohorović

7.Marko Kajfeš

8.Edi Pereša

9.Dinko Mohorović

10.Elvis Osmanović

11.Andrija Ukošić

12.Marko Šperanda

13.Gianluca Starčić

 

Voditelj ekipa:   Marko Simić,prof.

GRADSKO NATJECANJE MALI NOGOMET,12.veljače.2012.

Gimnazija Pula - 5. mjesto

Matej Kokalj           IV

Vedran Seretin        IV

Angelo Kolveši         IV

Tihan Arapović        IV

Jure Josip Cicvarić   IV

Ilija Krčalić             III

Patrik Skoko           III

Tin Ivanović            II

Andrea Gadžić         IV

Ivan Gržetić            III

GRADSKO NATJECANJE RUKOMET, 22.veljače 2012.

 

 

Gimnazija Pula                                                                    Gimnazija Pula

 

učenice - 1. mjesto                                                           učenici - 4. mjesto

 

Ema Kostešić           IV                                                   Luka Đurašinović      III

Ivona Dučić             IV                                                      Mateo Vlačić           I

Ana Sandrić              IV                                                     Diego Vitasović      III

Dorotea Ćosić          III                                                     Petar Grbac             II

Lea Lina Belić          III                                                      Đoni Bućaj              III

Laura Mrkonja          III                                                      Michael Kolić           III

Stefani Matijević       II                                                       Andrija Ukošić         III

Tea Božac                 II                                                       Toni Mohorović       IV

Karla Nežić               II                                                       David Brajović         II

Iva Mikolić                 I                                                           Dario Vidović       IV

Tea Buršić                I                                                        Marko Šperanda   III

                                                                                           David Ožanić           IV

                                                                                          Vedran Seretin        IV

                                                                                        Gianluca Starčić       IV

                                                                                        Daniel Starčević       IV

 

ŽUPANIJSKO NATJECANJE RUKOMET  - učenice, Labin, 14.ožujka2012.  

Gimnazija Pula - 4.  mjesto

Ema Kostešić           IV

Ivona Dučić             IV

Ana Sandrić             IV

Dorotea Ćosić          III

Lea Lina Belić          III

Laura Mrkonja                  III

Stefani Matijević      II

Tea Božac               II

Karla Nežić             II

Doris Devetak          II

Tea Buršić               I                 Voditelj ekipa: Dražen Lugarić,prof.

 

Atletika – učenice

 

U travnju 2012. osvojile su 1. mjesto na Međužupanijskom natjecanju u Puli, čiji smo bili domaćini, te su se  plasirale na Državno natjecanje.

                                                                          

Sastav ekipe:

Ema Hošnjak, Lucia Šipura, Valentina Vuković, Martina Križanac, Ana Škifić, Lucija Šćur, Rea Škuflić, Alisa Kupus, Lucia Mrđen, Nika Todorović, Josipa Radetić, Alba Lukež i vodizeljica Đeni Blarežina,prof.

Vremenik
 
Kalendar
« Rujan 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

 
Tražilica


Napredno pretraživanje
Traži
 

 
Brojač posjeta
Ispis statistike od 23. 6. 2010.

Ukupno: 664912
Ovaj tjedan: 157
Danas: 157
 
 > Za učenike  > Slobodne aktivnosti  > Školski sportski klub
CMS za škole logo
Gimnazija Pula / Trierska 8, HR-52100 Pula / gimnazija-pula.skole.hr / gimnazija@gimnazija-pula.skole.hr
preskoči na navigaciju